Apartament Mokotów - kompleksowa realizacja

Przykład kompleksowej realizacji, meble i drzwi wykonane na podstawie projektu pracowni architektonicznej.

Zaczynamy od  spotkania i omówienia zakresu prac, poznajemy Wasze wymagania, ustalamy materiały i informacje niezbędne do przygotowania oferty. Szacujemy koszty i przybliżony czas realizacji. Jeżeli nawiążemy nić porozumienia, zaufacie nam i wybierzecie do realizacji podpisujemy umowę i zaczynamy działać.

Pierwszy etap to szczegółowe omówienie projektu oraz jego składowych. Przedstawiamy do porównania materiały oraz ich zestawienia, omawiamy detale, porównujemy mechanizmy i okucia. Abyście mogli lepiej zrozumieć i poznać proponowane przez nas koncepcje, tworzymy  prototypy i makiety detali. Dokonując ostatecznych wyborów, widzicie konkretny materiał w wykończeniu z którego powstanie mebel. Zależy nam abyście byli pewni podjętych wyborów i zadowoleni a nie zaskoczeni efektem finalnym. Równolegle dokonujemy pomiarów, na ich podstawie tworzymy dokumentację wykonawczą, szczegółowe rysunki poszczególnych mebli. 

Drugi etap procesu to tworzenie produktu. Bierze w nim udział  zespół wyspecjalizowanych rzemieślników. Stosujemy sprawdzone technologie i  najlepsze sposoby wykończenia, aby meble mogły się pięknie starzeć i nabierać charakteru. Dbamy o detal i czas poświęcony na jego wykonanie, to on decyduje o jakości.  Staramy się zachować równowagę między tradycją a nowoczesną technologią. Rzeczywistość  to  masowa produkcja i standaryzacja... Nasza propozycja to powrót do rzemiosła i meble krojone na miarę.