Colombo Design Polska

colombo design logo

 

 

 

 

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Colombo Design w Polce.

Oferujemy oryginalne produkty z obsługą gwarancyjną. Wybrane modele klamek i akcesoriów łazienkowych posiadamy w ciągłej sprzedaży, można je kupić w naszym sklepie:

www.colombodesign.pl 

Kontakt:

slawek@delform.pl Tel: 784 080 534

adam@delform.pl   Tel:  606 608 449

 

Colombo Design to innowacyjna, zorientowana na design włoska firma założona w 1990roku. Stanowi punkt odniesienia  w projektowaniu i produkcji klamek, uchwytów i akcesoriów łazienkowych. Kreatywność, wiedza technologiczna, dbałość o szczegóły, włoska produkcja to cechy wyróżniające firmę cieszącą się międzynarodowym uznaniem za jakość swoich produktów powstających we współpracy z najważniejszymi projektantami i biurami architektonicznymi na całym świecie.

 

Klamki kolekcja MOOD

Kolekcja MOOD Colombo Design daje przestrzeń dla kreatywności. To nowy sposób prezentacji i interpretacji klamek, gdzie bohaterem jest gama 12 kolorów. Potrafi wyrazić nastrój oraz kształtuje otoczenie wzbogacając bodźce wizualne. Wysoka jakość materiałów i zastosowanie farb najnowszej generacji są wyrazem zaangażowania w ochronę środowiska i ograniczenia marnotrawstwa zasobów. Jednocześnie umożliwiają objęcie kolekcji 10 letnią gwarancją.

Akcesoria łazienkowe kolekcja MOOD

Nowa kolorowa linia akcesoriów łazienkowych. Powstała z połączenia linii TRENTA i pragnienia koloru, które pojawiło się dzięki klamkom Mood. W skład kolekcji wchodzą: dozownik na mydło, mydelniczka i kubeczki, linia dostępne  w 8 kolorach.

Klamki kolekcja Colombo Design

W Colombo Design znajdziesz szeroki wybór designerskich klamek o wysokiej jakości. Wybór klamek nie jest łatwym zadaniem: różnorodność kształtów, materiałów i kolorów sprawia, że ​​jest to wyzwanie. Projektanci współpracujący z Colombo Design stworzyli kolekcje od najbardziej klasycznych po nowoczesne aby każdy znalazł coś w swoim stylu.

Klamki kolekcja ANTOLOGHIA 

Klamki z kolekcji Antologhia® są wynikiem selektywnych badań modeli z przeszłości. W wyniku bardzo starannego przeglądu projektu, klamki Antologhia® to coś więcej niż zwykły powrót do przeszłości, to fascynujący wehikuł czasu.