Wiodąca firma produkująca klamki – Colombo

Wybór odpowiedniej klamki do drzwi jest często pomijany lub bagatelizowany. Skupiamy się na tym, żeby same drzwi były funkcjonalne, estetyczne i wygodne w użytkowaniu. Tymczasem klamki są istotnym elementem i powinny być umiejętnie dopasowane do drzwi – zarówno do ich formy, jak i estetyki. Jeśli chcemy, aby klamki w naszych domach i mieszkaniach świetnie się prezentowały, były wygodne w użytkowaniu i nie trzeba było ich co kilka lat wymieniać na nowe, warto stawiać na produkty od tych producentów, którzy gwarantują połączenie jakości, pięknego designu i niezawodności.

Klamki do drzwi powinny mieć odpowiednie parametry, być dopasowane do wyglądu pomieszczenia, a także do indywidualnych preferencji użytkowników. Bardzo ważny jest ciężar klamek – do ciężkich, klasycznych drzwi drewnianych trzeba dobrać również ciężkie klamki, aby zapewnić wygodę ich użytkowania. Lekkie i bardziej nowoczesne drzwi potrzebują natomiast klamek lekkich i minimalnych pod względem designu. Co więcej, warto zwracać uwagę także na to, czy do klamki można dopasować zamek, czy można ją zamontować zarówno po prawej, jak i lewej stronie, a także czy automatycznie powracają na miejsce po naciśnięciu. Oczywiście, warto również zwracać uwagę na estetykę – klamki powinny być dopasowane do drzwi i wnętrza, aby nie powodować chaosu dekoracyjnego. Wszystkie te elementy znajdziemy w produktach pochodzących od dobrych i sprawdzonych producentów, którzy na rynku okuć z powodzeniem funkcjonują od dawna i cieszą się uznaniem zarówno wśród inwestorów, jak i przedstawicieli branży wnętrzarskiej.

Włoski design do każdego wnętrza

W poszukiwaniu klamek nie tylko eleganckich i stylowych, ale również świetnie wykonanych i doskonałej jakości, warto zwrócić uwagę na klamki Colombo. Włoski producent okuć to firma z blisko dwudziestoletnim doświadczenie, doskonale znana w branży wnętrzarskiej na całym świecie. Klamki Colombo odznaczają się niezwykłym designem, precyzją wykonania oraz różnorodnością – wśród bogatej oferty produktów marki coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele klasycznej elegancji, jak i nowoczesnego minimalizmu. W proces tworzenia włoskich klamek Colombo są zaangażowani nie tylko doskonali inżynierowie, ale również znani i uznani projektanci, którzy nawet z tak użytkowych przedmiotów, jak klamki, są w stanie stworzyć prawdziwe dzieła sztuki wnętrzarskiej. Klamki z powodzeniem są wybierane nie tylko przez inwestorów urządzających swoje domy i mieszkania. Można je spotkać także w biurowcach, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach oraz innych wnętrzach, w których elegancja ma ogromne znaczenie.

Jakość, funkcjonalność i świetny wygląd na lata

Dużym atutem marki Colombo jest korzystanie wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, a także wykorzystywanie najnowocześniejszych i sprawdzonych technologii produkcji. Klamki dostępne są w różnych kolorach, w wersjach chromu polerowanego oraz chromu matowego. Do wyboru są klamki proste, delikatnie pofalowane, idealnie wyprofilowane, a  także gałki, które są świetnym uzupełnieniem nowoczesnych drzwi wykonanych ze szkła oraz chromowanych, metalowych dodatków. Oprócz eleganckich produktów, które uzupełniają wystrój wnętrza, klienci otrzymują również wieloletnią gwarancję. Wybierając klamki Colombo można więc mieć pewność, że będą sprawdzonym rozwiązaniem na długie lata. Nawet klamki, które użytkowane są na co dzień, przez długi czas zachowują świeży wygląd, ich powłoki nie ścierają się ani nie odbarwiają, dzięki czemu niemal zawsze wyglądają jak nowe.

Przemyślany wybór klamki

Jeśli wybieramy klamki do drzwi, musimy z całą pewnością zadbać o to, by były to produkty od najlepszych producentów. Tanie rozwiązania zwykle wiążą się z dosyć słabą jakością i niezbyt wysoka funkcjonalnością. Pamiętajmy również, by klamki były dopasowane do naszych drzwi i do wnętrza. Eleganckie klamki od Colombo czy innych solidnych marek mogą być wyjątkowo zachwycające, ale nie każda będzie idealna właśnie do naszych drzwi. W nowoczesnych wnętrzach klamki powinny być proste i funkcjonalne, większe zdobienia mogą mieć klamki w drzwiach bardzo ozdobnych i pięknie wykończonych. Zadbajmy również o to, by wszystkie klamki w naszym domu były takie same pod względem stylistyki i kolorystyki. Nawet najpiękniejsze modele od najlepszych producentów nie sprawdzą się, jeśli będziemy chcieli mieć je wszystkie w jednym domu.