Kuchnie

Kuchnie na wymiar to przede wszystkim wykorzystanie przestrzeni i maksymalizacja funkcjonalności przy zachowaniu spójnej estetyki. DELFORM to pracownia stolarska, w której kompleksowo wykonujemy meble oraz zabudowy wg projektu, wykorzystując do tego drewno, fornir, kamień ale także chętnie sięgamy po metale, beton czy konglomeraty. Eksperymentujemy z materiałami drewnopochodnymi, mineralnymi, czy tworzywami wykorzystującymi nanotechnologię. Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar, materiałoznawstwa oraz uszlachetniania powierzchni pozwala uniknąć przykrych rozczarowań już na etapie projektu. Nasza wiedza na temat okuć i nie sztampowych rozwiązań w systemach organizacji pracy w kuchni, pozwoli Wam bardziej zaprzyjaźnić się z kuchnią jako przestrzenią w której chętnie będziemy spędzali swój wolny czas. Coraz częściej kuchnia jest wizytówką domu, nie będącą zamkniętą przestrzenią a tą wyeksponowaną, wdzierająca się w subtelny sposób do jadalni czy też salonu, dlatego dobrze zorganizowana kuchnia to miejsce nie tylko do przygotowywania posiłków, ale także centrum życia towarzyskiego dla domowników oraz ich gości.

OD CZEGO ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

To proste. Jeśli posiadasz projekt, zapraszamy do naszej pracowni, celem omówienia i przygotowania. Wstępnie wybierzemy materiały, doprecyzujemy wyposażenie szafek, umówimy się na pomiar. Kolejny krok to już tylko realizacja i oczekiwanie na montaż. Jeśli nie masz projektu to wystarczy zabrać ze sobą na spotkanie plan lub odręczny szkic pomieszczenia i wspólnie zaplanujemy Wasze meble.

ILE KOSZTUJE KUCHNIA NA WYMIAR?

Nie działamy schematycznie. Każda kolejna realizacja jest inna od poprzednich lecz bogatsza o nowe doświadczenia. Do wszystkich projektów kuchni podchodzimy indywidualnie, dlatego nie jesteśmy w stanie przeliczyć naszej pracy na „metry bieżące”. Pasja i doświadczenie są najważniejszymi czynnikami naszego sukcesu a nasza wiedza atutem, którym chętnie się z Wami podzielimy.

JAKI UKŁAD KUCHNI WYBRAĆ?

Wszystko zależy od miejsca w którym ma zostać zamontowana, czy będzie to:

  • kuchnia z zabudową w jednym rzędzie
  • kuchnia w kształcie litery U
  • kuchnia w kształcie litery L
  • kuchnia z wyspą

CO WYBRAĆ ?

Eksperymentowanie z materiałami i fakturami to nasza pasja. To już wiecie. Kuchnia to nie tylko szafki z frontami przykryte blatem… Dla wygody domowników doradzamy w zakresie rozwiązań podwyższających komfort użytkowania. Pokazujemy np. różnice pomiędzy szufladami różnych producentów, dobieramy technologię ruchu dla zakładanego stylu kuchni czy optymalizujemy organizację każdej wolnej przestrzeni wyposażając wspomniane szuflady w organizery, w zależności od ich przeznaczenia. Śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie uczestnicząc w różnego rodzaju targach i wystawach, chętnie podzielimy się naszą wiedzą, spostrzeżeniami i umiejętnościami, ale to Wy ostatecznie musicie określić w jakiej kuchni chcecie przebywać… Nowoczesnej czy klasycznej… Minimalistycznej czy funkcjonalnej… Nie martwcie się… POMOŻEMY.

DLACZEGO MY ?

Gdyż jesteśmy małą firmą, potrafiącą słuchać klientów. Z nami nie musisz polegać wyłącznie na swojej wyobraźni stojąc przed wyborem frontu, blatu lub pochwytu – pomożemy Ci. Przygotujemy próbkę wybarwienia, rysunku usłojenia czy sposobu wykończenia żeby rozwiać ostatnie wątpliwości. Pamiętaj, że dobrze zaprojektowana i wykonana zabudowa kuchenna będzie Ci służyć przez najbliższe lata więc warto na wstępie poświęcić kilka chwil.